Kalendarz Opla | Georgia May Jagger i "Grumpy Cat"

Najmniej sympatyczny kot na świecie wystąpi w najnowszym kalendarzu Opla. Tuż obok niego pojawi się jedna z najpopularniejszych supermodelek, Georgia May Jagger

50 lat kalendarza Pirelli

Opel pracuje nad kalendarzem na 2017. Pojawią się w nim dwie popularne postacie, nazywane przez niemieckiego producenta "zeitgeistami", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "duchy epoki". Nad całym projektem czuwa znana fotograf, Ellen von Unwerth.

Tematem przyszłorocznego kalendarza jest "Opel Wonderland of Dreams", czyli świat marzeń Opla. Producent opisuje kalendarz jako podróż przez pory roku w towarzystwie najbardziej kultowych modeli Opla z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Zobaczymy tam między innymi zielonego Opla Diplomat z lat 70. Nie zabraknie też nowoczesnego modelu Adam, który jest konkurentem Fiata 500 w segmencie aut lifestylowych.

W ubiegłorocznym kalendarzu za zdjęcia odpowiadał Bryan Adams. Przed obiektywem stanął sam Karl Lagerfeld wraz ze swoim kotem Choupette. Jak widać niemiecki producent tak bardzo polubił motyw związany z kotem, że postanowił go powtórzyć.

Jednym z bohaterów nowego kalendarza będzie Tardar Sauce (z ang. sos tatarski), znany na całym świecie jako "Grumpy Cat". Wiecznie niezadowolony futrzak ma ponad 8,7 miliona fanów na Facebooku i jest bohaterem niezliczonych memów, filmów i reklam. Wystąpił nawet w filmie. Dołączy do niego Georgia May Jagger, która od kilku lat robi dynamiczną karierę w świecie modelingu.

Zobaczcie kilka ujęć zza kulis sesji zdjęciowej.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Opel GT | Odważnie do przodu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.