Skoda Kodiaq | SUV dał radę w Tour de France

Podczas Tour de France polscy kibice trzymali kciuki za Rafała Majkę. Ci zainteresowani również motoryzacją mogli dostrzec, że kolarzom na trasie towarzyszy zupełnie nowy SUV Skody

Skoda Kodiaq | Wszystko, co wiemy do tej pory

Skoda związana jest z rowerami od początku swojej działalności. Założyciele marki Valcav Laurin i Vaclav Klement zaczynali 121 lat temu właśnie od produkcji rowerów. Nikogo nie powinno więc dziwić, że i teraźniejsza Skoda chętnie angażuje się w sponsoring kolarskich imprez. Czechów nie zabrakło w tegorocznym Tour de France. Skoda jest oficjalnym partnerem słynnego wyścigu już 13 raz z rzędu.

Tour de France to idealne miejsce na promocję i ostateczny test nowego modelu. Skoda do Francji wysłała flotę swoich nowych SUV-ów. Kodiaq krył się pod czerwonym kamuflażem. Skoda Kodiaq zostanie oficjalnie zaprezentowana 1 września. Targową premierę zaplanowano na październik i Salon Samochodowy w Paryżu. Na podbój rynku duży SUV Czechów ruszy już od początku 2017 roku.

Będąc przy Tour de France 2016 nie można nie wspomnieć o wspaniałym sukcesie Rafała Majki - Polak został najlepszym góralem wyścigu. Gratulujemy!

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Superb Sportline | Ceny w Polsce | Droga sportowa dusza

INNE LINKI

Skoda gotowa na podbój Stanów Zjednoczonych

Skoda Atero Coupe | Rapid na sportowo

Skoda bije rekord spalania podczas Eko Rajdu

Więcej o: