Wydanie weekendowe | Nasze podsumowanie tygodnia

Jednym z newsów tygodnia jest Graham. Bądź jak Graham, a przeżyjesz każdy wypadek samochodowy

Pokemony wkroczyły do świata motoryzacji. Jedni łapią je super autami, inni na Nurburgringu. Bentley pochwalił się w tym tygodniu aż dwoma newsami. W pierwszym padło stwierdzenie, że Bentayga to najbardziej technicznie zaawansowany SUV na świecie, w drugim zaprezentował dużego SUV w wersji dla wędkarzy. Kogo nie stać na najdroższy połów ryb na czterech kółkach może zainteresować się nową wersją Touarega. Dużo wyposażenia za rozsądne pieniądze. Kto lubi duże auta i nie tylko powinien przyjrzeć się sesji z Land Cruiserem. Możecie w niej podziwiać Paulinę lub Toyotę. Piękna i bestia. Do wyboru.

Retro ciągle w modzie. W oczekiwaniu na nowego Land Rovera możemy podziwiać wspaniałą interpretację Willisa zbudowanego na bazie aktualnego Wranglera. Na retro stylistyce chce odbudować swoją markę Bristol. Jednak z tak prezentującym się nowym modelem sukcesu nie będzie.

Farta też nie mają supersamochody. Na Nurburgringu roztrzaskał się Koenigsegg One:1 (pewnie przez te pokemony), a w Paryżu wypadek miała Zonda. Kolejny do rozbicia czeka Bugatti Veyron, którego zakupił właśnie Ronaldo. Co do zakupów to jeśli chcecie nabyć w najbliższym czasie Mercedesa CLS to spieszcie się, właśnie kończą jego produkcję.

Naukowcy pokazali jak wygląda człowiek, który może przeżyć większość wypadków samochodowych. Brzmi dobrze, ale nie chcielibyście zostać Grahamem (tak go nazwali).

Więcej o: