Bentley Bentayga | Zestaw dla wędkarza

Nowy SUV Bentleya to zabawka dla nielicznych, dysponujących odpowiednim majątkiem. Brytyjski producent liczy, że w tym gronie znajdzie się co najmniej kilku pasjonatów wędkarstwa. To właśnie z myślą o nich powstał projekt Bentyaga Fly Fishing

Bentley Bentayga | Test | Czy Romek ma rację?

Oto najnowsze dzieło ekipy Mulliner, która odpowiada za niestandardowe zamówienia dla marki Bentley. Model Bentayga Fly Fishing to gratka dla majętnych pasjonatów wędkarstwa. W końcu nowy model to klasyczny przedstawiciel segmentu sportowo-rekreacyjnego.

W ramach zestawu znajdują się cztery wędki, które ukryto w specjalnych tubach wykończonych luksusową, brązową skórą z kontrastującymi przeszyciami. Zamontowano je pod półką bagażnika. Tuż obok w specjalnej bocznej kieszeni znajdują się podbieraki chowane w skórzanych pokrowcach. W bagażniku nie zabrakło wodoodpornej skrzynki na przynęty i wodery. wyłożonej neoprenem. Dodatkowo jest tam specjalny system grzewczy, który pozwoli osuszyć mokre akcesoria. Oczywiście poza sprzętem do wędkowania znalazło się miejsce na lodówkę do przechowywania wiktuałów, które można spożywać na zastawie z chińskiej porcelany. Wszystkie elementy wykonano ręcznie, a całość wykończono skórą i aluminium.

Wraz z zestawem dla wędkarzy na liście wyposażenia Bentleya Bentayga pojawia się zestaw powitalnych świateł. Specjalne projektory ukryte pod drzwiami wyświetlają na ziemi po otwarciu drzwi np. logo marki lub dowolny, ustalony projekt graficzny.

Bentley nie ujawnił ceny nowych dodatków, ale zakładamy, że będzie drogo.

ZOBACZ TAKŻE:

Bentley Mulsanne | Jeszcze więcej luksusu

INNE LINKI:

Bentley Bentayga | Najdroższa opcja w historii?

Jeszcze mocniejszy Bentley Continental GT Speed

Jedyny w swoim rodzaju Bentley Continental GT V8 S

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.