Cristiano Ronaldo kupuje sobie prezent

Portugalia wygrała Euro 2016, a piłkarze udali się na zasłużony wypoczynek. Podczas urlopu jeden z najlepszych piłkarzy świata, Cristiano Ronaldo, zrobił sobie niespodziankę z okazji zdobycia tytułu

Robert Lewandowski ma nowy samochód

Tym prezentem jest Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse. Kilka dni temu piłkarz pochwalił się nowym nabytkiem na Instagramie. Cena tej wersji to jakieś 1,9 mln dolarów, ale dla piłkarza tego pokroju tego typy kwoty nie robią większego wrażenia. Roczny kontrakt Cristiano w Realu Madryt opiewa na kilkanaście milionów, a po mistrzostwach na jego konto wpadła premiera za zwycięstwo wynosząca 300 tys. euro.

Piłkarz nazywa samochód swoim "nowym zwierzątkiem". Przez garaż Ronaldo przewinęły się już takie maszyny jak Lamborghini Aventador, Bentley Continental, Audi R8, Aston Martin DB9 czy Porsche 911.

 

Bugatti Veyron jest uznawane za najszybszy seryjnie produkowany samochód na świecie. Auto ustanowiło rekord w 2010 roku rozpędzając się do 431,072 km/h. W wydaniu Grand Sport Vitesse silnik W16 generuje aż 1184 KM maksymalnej mocy. Sprint od 0 do 100 km/h zajmuje mu 2,6 sekundy. Veyron ma już następcę. Na tegorocznych targach w Genewie francuski producent zaprezentował model Chiron, którego prędkościomierz jest wyskalowany do 500 km/h.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Lewandowski, Ronaldo, Ibrahimowic, Boateng - zobacz, czym piłkarze szpanują na Instagramie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.