"Wyborcza" z kuponami na zakup nawigacji Navitel z mapami Europy w promocyjnej cenie

Już w piątek, 8 lipca w ?Gazecie Wyborczej? ukaże się specjalna karta do zbierania kuponów i pierwszy z 7 kuponów, których komplet upoważni do zakupu nawigacji w Carrefour w promocyjnej cenie. Kupony będą dostępne w kolejnych 7 wydaniach dziennika, a urządzenie będzie można kupić już od 15 lipca

Mapy HERE | Audi, BMW i Mercedes kupują nawigację od Nokii

Nawigacja dostępna w promocji to model NAVITEL C200 EU. Charakteryzuje się przede wszystkim czytelnym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 5-cali, który można obsługiwać także rysikiem. W pamięci urządzenia zapisano mapy 45 krajów Europy, w tym oczywiście Polski. Producent zapewnia dożywotnią aktualizację map wszystkich tych państw w trybie 4 dużych upgrade'ów rocznie.

Oprogramowanie NAVITEL to również zawsze aktualna baza punktów POI, stacjonarnych fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości, a także widok budynków 3D i wiele innych udogodnień, jak choćby asystent pasa ruchu. W zestawie z nawigacją klienci otrzymają praktyczne i eleganckie etui.

Zebranie 7 kuponów z "Gazety Wyborczej" upoważnia do kupienia nawigacji w specjalnej cenie 199,99 zł.

8 lipca w "Wyborczej" będzie można znaleźć specjalną kartę do zbierania kuponów. Najpóźniej do 13 lipca br. należy zarezerwować urządzenie w jednym z ponad 200 sklepów Carrefour i Carrefour Market za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie.

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się 15 lipca - aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji.Brakujące kupony, będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach "Gazety Wyborczej".

Akcja organizowana jest przez "Gazetę Wyborczą" , Carrefour i Navitel.

Więcej informacji na wyborcza.pl/kupony

ZOBACZ TAKŻE:

Apple zatrudnia specjalistę od nawigacji

Więcej o: