Galeria | Porsche Panamera | Zmiana na lepsze

Nareszcie! Porsche zafundowało Panamerze pakiet poprawek. I choć nie zmieniło się dużo i nowa Panamera jest bardzo podobna do starej, to... zmieniło się wszystko. Nowa Panamera wreszcie wygląda jak na Porsche przystało. Niemcy przyłożyli się nie tylko do wyglądu, poprawiono także wnętrze, a auto stało się szybsze

Linie i proporcje zostały, jednak dopiero przy drugim spojrzeniu widać, że różnice są spore. Chociażby z tyłu. Nowa Panamera kończy się ściętą linią w stylu rasowego coupe. Zaokrąglony tył karoserii pomiędzy szybą a zderzakiem to przeszłość. Całość wygląda teraz o niebo lepiej. Od przodu zmieniło się zdecydowanie mniej. Druga generacja Panamery wyposażona będzie seryjnie w światła typu LED (w opcji Matrix-LED). Wszystkie zewnętrzne elementy karoserii w całości zbudowane zostały z aluminium, a elementy nośne ze stali.

Szczegółom technicznym przyjrzeliśmy się w tym materiale . Dzisiaj weźmiemy pod lupę wygląd nowej limuzyny Porsche. Zapraszamy do naszej galerii ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

DUŻA GALERIA

ZOBACZ TAKŻE:

Wszystko o nowym Porsche Panamera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.