Szybcy i Wściekli 8 | Helen Mirren dołącza do ekipy

Oskarowa aktorka dołącza do ekipy ósmej części sagi "Szybcy i Wściekli". Co ciekawe, utytułowana aktorka zasugerowała publicznie dwa lata temu, że chętnie zagrałaby w filmie

Transformers | Znamy nowy wygląd Bumblebee

Kilka tygodni temu do ekipy "Szybkich i Wściekłych 8" dołączyła Charlize Theron, a teraz przyszedł czas na Helen Mirren. Zdobywczyni Oskara pojawi się na planie obok takich postaci jak Dwayne "The Rock" Johnson, Vin Diesel czy Jason Statham. Jej powód do wystąpienia w tej produkcji był prosty - po prostu chce jeździć.

W jednym z wywiadów dla zagranicznego magazynu Helen Mirren wspomniała, że bardzo lubi sceny kręcone za kółkiem. W nagrodzonym Oskarem filmie "królowa", gdzie grała Elżbietę II, znajdziemy sceny gdzie przemieszcza się Land Roverem po szkockich drogach. Aktorka przyznała też, że nie boi się scen kaskaderskich i jeżeli jest taka możliwość to gra w nich sama.

Wiadomość o dołączeniu Mirren do ekipy "Szybkich i Wściekłych 8" podano za pośrednictwem Twittera. Nie znamy jeszcze dokładnej roli aktorki, ale źródła donoszą, że wcieli się w postać byłej agentki CIA, Magdaleny.

ZOBACZ TAKŻE:

Motoryzacja na ekranie | Bullitt, Kowalski i inne legendy

INNE LINKI

Porsche winne śmierci Paula Walkera? Jest wyrok sądu

Kolekcja aut Paula Walkera na sprzedaż

Sung Kang i Datsun 240Z | Marzenie, do którego natchnął go Paul Walker

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.