Nissan GT Academy | I ty możesz zostać kierowcą wyścigowym

Nissan GT Academy pokazało przez osiem lat, że z gracza komputerowego można stworzyć pełnoprawnego kierowcę wyścigowego. W tym roku, z okazji premiery nowej edycji Gran Turismo Sport szykuje się jeszcze większa impreza

Nissan Navara z silnikiem GT-R

Pierwsza odsłona Nissan GT Academy ruszyła w 2008 roku. Od tamtego czasu we wszystkich edycjach wystartowało ponad 6 milionów uczestników. W tegorocznej imprezie będą mogli wystartować zawodnicy, którzy wcześniej nie mieli tej możliwości. Chodzi o kandydatów z rejonów Australii, Indonezji, Meksyku, Północnej Afryki, Filipin czy Tajlandii.

W tym roku Nissan GT Academy zbiega się z premierą nowej edycji Gran Turismo Sport, którą zaplanowano na 15 listopada. Producent gry, Polyphony Digital, przygotowuje specjalną wersję demo Gran Turismo Sport, które będzie dostępne dużo wcześniej. Dzięki temu kandydaci będą mogli szlifować swoje umiejętności.

W wielkim skrócie Nissan GT Academy zaczyna się od rywalizacji w wirtualnym świecie. Przez kilka etapów wyłaniani są kolejni uczestnicy, którzy na koniec będą mogli zasiąść za kółkiem prawdziwego samochodu wyścigowego i powalczyć z bardziej doświadczonymi zawodnikami.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan GT-R | Ceny w Polsce | Tysiąc złotych za każdego konia mechanicznego

INNE LINKI

Nissan wykorzystuje problemy Mitsubishi

Nissan Kicks | Crossoverów nigdy dość!

Wideo | Nissan 370Z Nismo robi donuty... dosłownie

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.