Grzegorz Krychowiak ma nowy samochód

Obok Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego Grzegorz Krychowiak to największa gwiazda polskiej reprezentacji. Filar naszej kadry i Sevilli właśnie dostał nowe auto

Toyota Supra zbliża się wielkimi krokami!

Grzegorz Krychowiak robi ostatnimi czasy zawrotną karierę. Po transferze do Hiszpanii Polak stał się filarem Sevilli, zdobył z nią dwukrotnie Ligę Europy i jest zawodnikiem, bez którego trudno wyobrazić sobie naszą reprezentację. Będzie jednym z kluczowych zawodników na Euro 2016. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Krychowiak to gwiazda europejskiej piłki.

Po piłkarzach z samego topu spodziewamy się, że w ich garażu znajdziemy same supersamochody. Jednak Krychowiak nie uważa siebie za kolekcjonera aut. Piłkarz właśnie został ambasadorem Toyoty, a jego służbowym samochodem będzie hybrydowy SUV, Toyota RAV4 Hybrid.

Hybrydowa Toyota RAV4 to bardzo ciekawy samochód łączący nowoczesną technologię z codzienną użytecznością. Nie jestem typem kolekcjonera supersamochodów. Lubię rozwiązania praktyczne i użytkowe, z domieszką nowych technologii i gadżetów. RAV4 spełnia te kryteria. Nie mogę się doczekać, by usiąść za kierownicą nowego SUV-a Toyoty i wyjechać na ulice Sewilli. - powiedział piłkarz.
Grzegorz Krychowiak jest profesjonalistą i sportowcem najwyższego formatu. To przecież jeden z filarów naszej kadry narodowej. Od dawna znane jest też jego zamiłowane do nowych technologii, mody oraz wszelkiego rodzaju aktywności. Hybrydowa Toyota RAV4 idealnie wpisuje się w styl życia Grzegorza, dlatego bardzo cieszymy się z jego decyzji o współpracy z Toyotą. - skomentował Robert Mularczyk, szef PR Toyoty.

RAV4 Hybrid to hybrydowa odmiana lubianego w Polsce SUV-a. Na pokładzie współpracują ze sobą dwa silniki elektryczne oraz benzyniak 2.5. Łączna moc układu to aż 197 KM. SUV jest bardzo dynamiczny - osiąga pierwszą setkę w 8,3 sekundy. Dzięki zastosowaniu napędu hybrydowego spalanie to tylko 5 litrów na 100 km.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Toyota pokazała odświeżoną Corollę

INNE LINKI

Toyota Prius | Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nie tylko samochody | Toyota pokazuje supermotorówkę

Toyota uBox | Koncept dla nowego pokolenia

Garażowe odkrycie | Zamurowana Toyota

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.