Prototypy | Zobacz wnętrze nowego Cayenne

Do premiery nowego Porsche Cayenne pozostało już niewiele czasu. W sieci pojawiają się kolejne szpiegowskie zdjęcia ukazujące tym razem kawałek wnętrza

960 - nowy supersamochód Porsche?

Motoryzacyjni paparazzi od kilku miesięcy polują na nowe Porsche Cayenne, które coraz częściej pojawia się na ulicach w pełnym zamaskowaniu.  Nowe Cayenne, podobnie jak Panamera, otrzyma odmienione wnętrze. Najwięcej zmian pojawi się na desce rozdzielczej, która będzie teraz w dużej mierze cyfrowa, z analogowym prędkościomierzem/obrotomierzem po środku.

Na konsoli środkowej pojawi się system multimedialny, z wielkim, 12-calowym ekranem dotykowym. Niewykluczone, że pod nim zostanie zamontowany dotykowy panel, który zastąpi klasyczne przyciski i przełączniki.

Duże zmiany dotkną również wyglądu zewnętrznego. W przyłapanym egzemplarzu odsłonięto trochę więcej detali w tylnej części nadwozia. Nowe Cayenne będzie wyposażone w lampy w technologii LED, z efektem 3D.

Premiera nowego Porsche Cayenne jest zaplanowana na drugą połowę 2017 roku. Auto jest zbudowane na tej samej płycie podłogowej co nowy model Audi Q7 oraz Bentley Bentayga. Pod maskę trafią turbodoładowane silniki benzynowe V6 oraz V8, ale również warianty wysokoprężne oraz hybrydowe.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 718 Boxster | Ceny w Polsce | Między BMW a Mercedesem

INNE LINKI

Fotel biurowy od Porsche

Porsche | Nowy silnik | Z podwójnym turbo

Prototypy | Aston Martin powalczy z Porsche

Porsche zawiesza współpracę z Szarapową

źródło: Okazje.info

Czy podobają Ci się zmiany, jakie Porsche szykuje w Cayenne?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.