Motoryzacyjna reklama, która wymknęła się spod kontroli

Każdy zakątek świata obiegły zdjęcia zniszczonego przez zazdrosną kobietę białego Range Rovera. Okazuje się, że to tylko sprytna sztuczka marketingowców

Nowa era w świecie SUV-ów | Bentley Bentayga trafił do pierwszego klienta

Całkiem niedawno na portalach społecznościowych furorę robiły zdjęcia białego Range Rovera, który został zdewastowany w Londynie przez zdradzoną kobietę. Tak się przynajmniej wtedy wydawało - oszukana kobieta w przypływie wściekłości wzięła spray z czerwoną farbą i zemściła się na niewiernym mężu. Zdjęcia Range Rovera upiększone napisami "zdrajca" i "mam nadzieję, że była tego warta" obiegły cały świat. Range Rover pojawiał się nie tylko na portalach społecznościowych, ale także na renomowanych portalach motoryzacyjnych.

Teraz okazuje się, że mieliśmy do czynienia ze sprytną reklamą wirusową. Na pomysł wystawienia pomalowanego Range'a w centrum Londynu wpadli ludzie z Revere London i R-Tec Auto Design. To reklama nowego body kitu Revere Knightsbridge dla Range Rovera Vogue.

Sprawcy całego zamieszania właśnie opublikowali na serwisie YouTube filmik, na którym pokazują kulisy akcji i furorę, jaką zrobiły zdjęcia Range'a na całym świecie. Jak sami podkreślają, nie spodziewali się aż takiej popularności.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Range Rover Evoque Cabrio | Bestseller bez dachu

INNE LINKI

Range Rover Evoque | Test | SUV aspirujący

LandWind X7 | Range Rover Evoque po chińsku

Wideo | Dodge : Przebudzenie Mocy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.