Gwiazda "Top Gear" zarabia za dużo

Praca w programie Top Gear to z pewnością marzenie wielu. Jednak może być też źródłem kłopotów. I nie chodzi nam tutaj o zadymę z udziałem Clarksona. Nowy prezenter programu stwierdził, że... zarabia za dużo

Długo czekaliśmy, ale jest! Alfa Romeo Giulia w Europie

Odkąd Top Gear opuściła trójka Clarkson, Hammond, May w ich miejsce weszła szóstka nowych prezenterów, wśród których główną rolę odgrywają Chris Evans i Matt LeBlanc. Oprócz nich w nowym wydaniu programu wystąpią Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan i Rory Reid.

W jednym z ostatnich wywiadów Chris Evans stwierdził, że bycie częścią ekipy Top Gear to niesamowite doświadczenie, a praca którą wykonuje jest marzeniem wielu osób, które nie tylko oddałyby życie, ale nawet dopłacały do tego. W tym samym wywiadzie Evans zaapelował, że zarabia zbyt wiele i BBC powinno zmniejszyć mu wynagrodzenie.

Ten komentarz nie jest przypadkowy, bowiem za jakiś czas BBC może zostać zobowiązane specjalną ustawą do ujawnienia zarobków wszystkich dziennikarzy, którzy inkasują rocznie powyżej 150 tys. funtów. Po wielu naradach podniesiono tę kwotę do 450 tys. funtów. W ten sposób opinia publiczna będzie mogła poznać, ile zarabiają najbardziej rozpoznawane twarze stacji, a jest im to mocno nie na rękę.

Chris Evans zarabia sporo już od długiego czasu. Potwierdza to fakt posiadania Ferrari 250 GT SWB California Spyder, wartego 10,9 mln dolarów. Samochód zaprojektowany przez Pininfarinę, a zbudowany przez Scaglietti jest napędzany silnikiem V12 o mocy 280 KM.

Nowa seria Top Gear rusza już 29 maja 2016 roku. Po kilku odcinkach będziemy w stanie ocenić, czy faktycznie Evans zarabia za dużo.

ZOBACZ TAKŻE:

The Grand Show | Clarkson, Hammond i May zdradzają tajemnice nowego programu

INNE LINKI:

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Wcale nie Skody. To te auta najczęściej kupują Polacy

Boisz się tanich diesli? Tych możesz być pewny

Downsizing dopadł Skodę Octavię

źródło: Okazje.info

Czy nowa ekipa ma szanse powtórzyć sukces Clarksona, Hammonda i Maya?
Więcej o:
Copyright © Agora SA