Oto Lamborghini Trumpventador!

Niektórzy wyborcy lubią się chwalić swoim wyborem ulubionego kandydata. Niektórzy wykorzystują do tego szybę lub zderzak w samochodzie, podczas gdy inni nie są tak ostentacyjni w ujawnianiu preferencji politycznych. Ten właściciel Lamborghini poszedł na całość

Huracan 2016 | Co nowego?

Oto jedyne w swoim rodzaju Lamborghini Aventador, nazywane przez niektórych Trumpventadorem. Włoski supersamochód został oklejony przez ekipę z Superior Auto Design. Na masce samochodu pojawiło się wielkie zdjęcie Donalda Trumpa, a resztę nadwozie oklejono w różne hasła, takie jak "jesteś zwolniony!", "Trump Train" czy "Make American GR8 Again!".

Wszystko byłoby jednak w porządku, gdyby takie hasła pojawiły się na amerykańskim samochodzie. Donald Trump, znany ze swoich dość kontrowersyjnych poglądów, nie raz krytykował samochody produkowane poza Stanami Zjednoczonymi. Lamborghini również mogłoby zostać skrytykowane przez kandydata na prezydenta. Jednak Trump przez wiele lat posiadał co najmniej jeden z modeli Lamborghini.

Włoski supersamochód o mocy 691 KM oklejone podobizną Donalda Trumpa pojawi się niebawem w wielu miastach Stanów Zjednoczonych biorąc udział w imprezie Gold Rush Rally. Jest to impreza dla właścicieli drogich i szybkich samochodów, podobna do Gumball. Uczestnicy wyjadą 13 maja z Bostonu i zameldują się 21 maja w Los Angeles.

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Urus | Włosi szykują "najszybszego" SUV-a na rynku

INNE LINKI

Lamborghini Huracan stał się groźniejszy

Lamborghini Centenario | Tak powinien wyglądać supersamochód!

Citroen C6 | Triumfalny powrót?

Omijaj je szerokim łukiem | Najgorsze silniki Diesla

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.