Koniec tajemnic | Poznaliśmy datę premiery nowego "Top Geara"!

Wielkimi krokami zbliżają się dwa motoryzacyjne programy. Właśnie dowiedzieliśmy się kiedy na ekranach pojawi się zupełnie nowy "Top Gear"

Ostatnio BBC bombardowało nas kolejnymi zwiastunami nowego "Top Geara", ale datę premiery określano jako "już niedługo". Koniec tajemnic. Brytyjczycy właśnie ogłosili, że program powróci na antenę już 29 maja .

W Polsce nowy "Top Gear" oraz towarzyszący mu program "Extra Gear" (kulisy programu, wywiady i ekskluzywne materiały) będzie można oglądać w BBC Brit.

Nowy 'Top Gear'Nowy "Top Gear" fot. BBC

Po rozwodzie z trójką prowadzących (Clarksonem, Hammondem i Mayem) "Top Gear" czekały rewolucyjne zmiany. Nową gwiazdą programu został Chris Evans. Po wielu spekulacjach i plotkach okazało się, że BBC stawia na zupełnie nową formułę programu. Zamiast trójki prowadzących będzie ich aż siedmioro. Do Evansa i Stiga dołączyła "Królowa Nurburgringu" Sabine Schmitz, Matt LeBlanc, aktor który zasłynął rolą Joey'a w serialu "Przyjaciele", dziennikarze motoryzacyjni Chris Harris i Rory Reid oraz spec od Formuły 1 Eddie Jordan (to jego zespół zatrudnił kiedyś młodego i perspektywicznego kierowcę, Michaela Schumachera).

Ze starej i lubianej ekipy w "Top Gearze" ostał się więc tylko Stig. Czy nowi prowadzący przekonają do siebie widzów?

Zobacz wideo

Miłośnicy motoryzacyjnych show mogą zacierać ręce. Oprócz odmienionego "Top Geara" już niedługo zobaczymy także zupełnie nowy program Clarksona, Hammonda i Maya. Wiemy, że będzie się nazywał "The Grand Tour" i pojawi się na platformie Amazona jesienią 2016.

ZOBACZ TAKŻE:

The Grand Show | Clarkson, Hammond i May zdradzają tajemnice nowego programu

INNE LINKI:

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Wcale nie Skody. To te auta najczęściej kupują Polacy

Boisz się tanich diesli? Tych możesz być pewny

Downsizing dopadł Skodę Octavię

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.