Wyjątkowe BMW i8 | Iron Man byłby dumny

BMW i8 to jeden z najbardziej futurystycznych samochodów, jakie możemy spotkać na naszych drogach. To auto idealnie pasuje do Iron Mana

Dziewczyna i samochód: Monia Perka i BMW Z4

Świat znowu oszalał na punkcie superbohaterów Marvela. Nowy Kapitan Ameryka bije właśnie kolejne rekordy w kinach, a każdy fan komiksowych herosów chce zobaczyć, kto wyjdzie zwycięsko z "Wojny bohaterów", główny bohater, Kapitan Ameryka, czy jego oponent, Iron Man, grany przez Roberta Downey Jr. My też pozostajemy w klimatach superbohaterów i chcemy Wam pokazać wyjątkowe BMW, zainspirowane Iron Manem.

Za niesamowite, czerwono-złote malowanie, odpowiadają spece od oklejania samochodów z Metro Wrap w Miami. Olbrzymie - aż 22 cale! - koła to dzieło słynnej firmy Vossen Wheels. BMW i8 zostało też lekko obniżone, ale nie wiemy, o ile centymetrów dokładnie.

Od strony technicznej bez żadnych zmian. Sercem futurystycznego BMW jest benzynowy, trzycylindrowy silnik 1.5 TwinPower o mocy 231 KM i 320 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Wspiera go motor elektryczny, który dostarcza dodatkowe 131 KM i 250 Nm. Łączna moc układu to 362 KM. Pierwsza setka na liczniku? 4,4 sekundy.

Auto należy do młodego amerykańskiego piosenkarza, Austina Mahone.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW i8 | Test | Wzbudza skrajne emocje

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.