Porsche Cayenne Platinum | Elegancka i luksusowa edycja specjalna

Porsche zafundowało modelowi Cayenne edycję specjalną Platinum Edition. Jest elegancko, stylowo i luksusowo. Porsche wie, jak rozpieszczać swoich klientów

Czas na zupełnie nowe Porsche Cayman

Porsche Cayenne Platinum Edition poznamy po czarnych, błyszczących akcentach, gustownym lakierze i 20-calowych felgach RS Spyder. We wnętrzu Porsche także postawiło na czerń. Tapicerka to mieszanka skóry i alcantary. Kierowca standardowo otrzyma sportowe fotele z elektryczną regulacją. Nie zabraknie też najnowszej wersji systemu Porsche Communication Managment, systemu audio Bose, biksenonowych reflektorów, kamery ParkAssist, aktywnego wspomagania kierownicy i nakładek na progi "Platinum Edition".

Na Starym Kontynencie Platinum Edition dostępne jest dla dwóch wersji silnikowych. Porsche pomyślało o miłośnikach jednostek wysokoprężnych - w elegancki ciemny lakier będzie mogło się ubrać Cayenne Diesel z V-szóstką (262 KM) na pokładzie. Druga propozycja to wersja hybrydowa, w której współpracują ze sobą dwa silniki: benzynowe V6 i elektryczny motor. Ich połączone siły dają kierowcy 416 KM, a średnie spalanie - podawane przez producenta - wynosi zaledwie 3,4 litra na 100 km.

Poznaliśmy już europejskie ceny edycji specjalnej. W niemieckich salonach za Cayenne Platinum Edition trzeba zapłacić co najmniej 74 352 euro (ok. 326 tysięcy złotych) za diesla i 90 298 euro za wersję hybrydową (ok. 396 tysięcy złotych).

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 718 Boxster | Ceny w Polsce | Między BMW a Mercedesem

INNE LINKI

Fotel biurowy od Porsche

Porsche zawiesza współpracę z Szarapową

McLaren P1 | Żegnamy kolejny hybrydowy supersamochód

Nowa limuzyna Putina

źródło: Okazje.info

Więcej o: