Wideo | Nowy zwiastun "Top Geara" | Matt LeBlanc z poważnymi problemami

Czy zupełnie nowa ekipa "Top Gear" przekona wiernych widzów Clarksona, Hammonda i Maya? Nowy zwiastun udowadnia, że przynajmniej Matt LeBlanc, popularny Joey z "Przyjaciół" postara się zapełnić pustkę po wielkiej trójce

Nowy "Top Gear" zbliża się wielkimi krokami. BBC ujawniło właśnie kolejny zwiastun nowej serii. Możemy na nim zobaczyć Matta LeBlanca, który ma poważne problemy z Arielem Nomadem. Niekoniecznie z opanowaniem offroadowej bestii, a z samym wejściem do niej.

 

Po rozwodzie z trójką prowadzących (Clarksonem, Hammondem i Mayem) "Top Gear" czekały rewolucyjne zmiany. Nową gwiazdą programu został Chris Evans. Po wielu spekulacjach i plotkach okazało się, że BBC stawia na zupełnie nową formułę programu. Zamiast trójki prowadzących będzie ich aż siedmiu. Do Evansa i Stiga dołączyła "Królowa Nurburgringu" Sabine Schmitz, Matt LeBlanc, aktor który zasłynął rolą Joey'a w serialu "Przyjaciele", dziennikarze motoryzacyjni Chris Harris i Rory Reid oraz spec od Formuły 1 Eddie Jordan (to jego zespół zatrudnił kiedyś młodego i perspektywicznego kierowcę, Michaela Schumachera).

Ze starej i lubianej ekipy w "Top Gearze" ostał się więc tylko Stig. Czy nowi prowadzący przekonają do siebie widzów? Tak wyglądał pierwszy zwiastun:

 

ZOBACZ TAKŻE:

8 aut i prawie 9 tys. KM, czyli nowe supersamochody, o których marzy każdy fan motoryzacji

INNE LINKI:

Już wiemy, kto będzie prowadził "Top Gear " | Siedmiu wspaniałych

Omijaj je szerokim łukiem | Najgorsze samochody używane

"Bezwypadkowy", "pierwszy właściciel", czyli jak nie dać się nabrać sprzedawcy

źródło: Okazje.info

Więcej o: