Targi MOTO ARENA | Ciekawa impreza dla miłośników motoryzacji

W tym roku targi Moto Arena mają w zanadrzu kilka asów. To świetny sposób na spędzenie ciekawego weekendu z rodziną - atrakcje przewidziano i dla miłośników motoryzacji, i dla najmłodszych

Poznań Motor Show 2016 w naszym obiektywie

Siódma edycja imprezy odbędzie się w hali Azoty Arena w Szczecinie w dniach 23-24 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach 10:00-18:00. Wstęp kosztuje 15 złotych, dzieci do lat 7 mogą wejść bezpłatnie. Bezpłatny jest również parking.

W Szczecinie będzie można zobaczyć kilka nowych samochodów. Organizatorzy wymieniają m.in Hyundaia Elantrę, hybrydowe Volvo XC90 T8 oraz Jaguara F-Pace . Na uczestników czekają także ciekawe modele motocykli, skuterów i quadów, a także cała paleta motoryzacyjnych akcesoriów i usług.

Z innych, ciekawych atrakcji można wymienić:

- Największe zawody tuningowe w zachodniej Polsce "Show & Shine" (około 100 pojazdów)

- Wystawa pojazdów zabytkowych i klasycznych

- Spotkanie z zawodnikami Stal Gorzów

- Parada motocykli przez miasto, połączona z honorowym oddawaniem krwi

- Spotkanie z Drift Szczecin

- Pokaz jazdy kaskaderskiej na motorze

- Pokaz Rally crossu

- Symulator jazdy motocyklem na jednym kole

- Wywiady z ekspertami motoryzacyjnymi

Tegoroczna edycja targów ma być tą najbardziej nastawioną na rodziny. Dlatego postanowiono stworzyć specjalną Strefę Familijną . Udział w tej strefie i wszystkich przewidzianych w jej ramach atrakcji jest bezpłatny.

Dla najmłodszych przygotowano przykładowo: BatMobil w skali 1:1; strefę zabaw; resoraki na zamówienie; modele samochodów wraz ze strefą zabaw klockami motoryzacyjnymi; skakanie, zjeżdżanie i podskakiwanie na dmuchanych olbrzymich dmuchańcach w kształcie samochodów, zamków itd.; Profesjonalne Symulatory jazdy wyścigowej 3D; wyścigi dla przedszkolaków na rowerkach; warsztaty z grillowania czy warsztaty dla Małego Inżyniera.

Na koniec postanowiliśmy wspomnieć o atrakcji, która powinna przemówić zwłaszcza do panów. Podczas Moto Arena odbędą się III Zachodniopomorskie Mistrzostwa Pole Dance .

ZOBACZ TAKŻE:

Omijaj je szerokim łukiem | Najgorsze silniki Diesla

INNE LINKI

Skoda VisionS | W oczekiwaniu na dużego SUV-a

8 aut i prawie 9 tys. KM, czyli supersamochody z Genewy

Nie daj się oszukać w komisie! Wszystkie triki sprzedawców

Nowa limuzyna Putina

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.