Stwórz swojego własnego Forda GT

Ford GT to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w motoryzacji. Właśnie uruchomiono internetowy konfigurator modelu

Prototypy | Nadchodzi nowy Ford Ka

Ford GT to supersamochód nawiązujący do wyścigowej legendy z lat 60 XX wieku. Projekt łączy więc w sobie nowoczesność oraz klasyczną motoryzację i robi to w znakomity sposób. Nowe GT prezentuje się naprawdę świetnie. Jednak w beczce miodu musiała pojawić się łyżka dziegciu - klasyczne amerykańskie V8 zostało zastąpione przez podwójnie doładowaną V-szóstkę z mało sportowym dopiskiem EcoBoost. Wszystkich powinna uspokoić za to moc Forda GT, która będzie oscylować w granicach 600 KM.

Ford GT trafi na rynek jeszcze w tym roku. Premiera zbliża się wielkimi krokami. Amerykanie właśnie uruchomili internetowy konfigurator i są gotowi na przyjęcie zamówień na pierwsze 500 sztuk superauta. Przewidywana cena? 450 tysięcy dolarów, czyli około 1,7 miliona złotych.

Jeżeli chcecie stworzyć swojego własnego Forda GT, to konfigurator znajdziecie TUTAJ .

Niestety, wszystkich posiadaczy wolnych 450 tysięcy dolarów musimy zmartwić. Kupienie Forda GT wcale nie będzie łatwe. Wszystko wskazuje na to, że Ford starannie wyselekcjonuje klientów spośród wysłanych zamówień.

Każdy będzie musiał odpowiedzieć na szereg pytań. Jakich? Przykładowo, jak aktywny jest na portalach społecznościowych, jak często zamierza jeździć Fordem GT i ile wcześniej posiadał aut z niebieskim owalem na masce. Co więcej, każdy wybrany klient będzie musiał podpisać umowę z Fordem, że nie sprzeda swojego GT przez określony czas. Amerykanie pragną, aby Ford GT trafił do lojalnych klientów marki, którzy naprawdę zamierzają jeździć supersamochodem, a nie wstawić go do garażu z myślą o inwestycji i późniejszej odsprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford GT40 | 50 lat pogromcy Ferrari

INNE LINKI

Ford wchodzi w Allroad

Wideo | Tak nie jeździ się Fordem Mustangiem

Lincoln Navigator Concept | Skrzydła mewy

Lincoln Continental | Duże zainteresowanie. Będzie hit?

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.