Poznań Motor Show 2016 | Wielkie odliczanie

Za tydzień ruszają największe targi motoryzacyjne w Polsce. Na Motor Show w Poznaniu nie zabraknie ciekawych premier

Organizowane w Poznaniu targi motoryzacyjne Motor Show urosły do rangi największego tego typu wydarzenia na wschód od Frankfurtu nad Menem. Już pod koniec marca do Poznania przybędzie ponad 120 wystawców, którzy na ośmiu halach wystawowych powalczą o uwagę zwiedzających.

Motor Show podzielony będzie na cztery bloki tematyczne: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck. Na targach zobaczyć będzie można niemal wszystkie marki samochodowe. Hyundai zaprezentuje po raz pierwszy w Europie nowy model Elantry. Z innych gorących premier zobaczyć będzie można z bliska nowego Volkswagena Tiguana, Jaguara F-Pace'a czy nowego Mercedesa klasy E, który debiutował na salonie w Genewie.

O premierach na bieżąco informujemy tutaj: Poznań Motor Show 2016 .

Oprócz samochodów na Motor Show spotkać można będzie również znanych i lubianych jak chociażby Macieja Stuhra, który jest ambasadorem modelu Mitsubishi Outlander PHEV.

Motor Show odbędzie się w dniach 31.03-03.04 2016. Jak każdego roku moto.pl również będzie miało na targach swoje stoisko. Wkrótce zdradzimy, co będziecie mogli na nim zobaczyć.

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.