Poznań Motor Show 2016 | Mitsubishi | Dużo premier, wyjątkowych aut i nie tylko

Mitsubishi zaprezentuje w Poznaniu koncept, który miał swoją premierę podczas targów w Genewie. Polska to pierwszy kraj europejski, który zaprezentuje ten model przybywający do Poznania prosto z Genewy. Ale to nie jedyna premiera

Mitsubishi Outlander PHEV | Test | SUV do miasta

Mitsubishi eX Concept prosto z Genewy

Mitsubishi eX Concept, czyli najnowsze koncept inżynierów Mitsubishi Motors, zostanie teraz zaprezentowany polskiej publiczności. Ex Concept to wizja kompaktowego SUV-a z elektrycznym układem napędowym nowej generacji, zapewniającym zasięg 400 km. Zastosowanie dwusilnikowego układu napędowego Twin Motor 4WD i zintegrowanego systemu kontroli jazdy S-AWC.

Cieślak i Stuhr w świecie motoryzacji

Gośćmi specjalnymi firmy Mitsubishi Motors będą Anna Cieślak - ambasadorka modelu Mitsubishi ASX i Maciej Stuhr - ambasador modelu Mitsubishi Outlander PHEV.  Obdarzeni wyjątkowym poczuciem humoru aktorzy, którzy szykują na Poznań nietypową niespodziankę, będą rozmawiać z mediami podczas dnia prasowego i wezmą udział w konferencji prasowej, która odbędzie się 31 marca o godzinie 11.30.

Debiut pełnej gamy Mitsubishi L200 na polskim rynku

Poznańska wystawa to także miejsce polskiego debiutu pełnej gamy nowego modelu pickupa Mitsubishi L200. L200 piątej serii to całkowicie nowa konstrukcja i prekursor nowej generacji pickupów.

Mitsubishi L200 Monster

Obok debiutującego pickupa L200 z seryjnej produkcji, na stoisku Mitsubishi Motors będzie można także podziwiać specjalną wersję o nazwie Mitsubishi L200 Monster. Projekt stworzono we współpracy z prawdziwym ekspertem off-roadu, pilotem i kierowcą rajdowym  Rafałem Martonem, który kilkunastokrotnie startował w rajdzie Dakar, między innymi jako pilot Adama Małysza. Przygotowany z myślą o jeździe w trudnym terenie samochód w nietypowych, żółto-czarnych barwach wyposażono dodatkowo w pakiet akcesoriów do jazdy terenowej. W jego skład wchodzi zestaw sprężyn i amortyzatorów, który podnosi zawieszenie auta o 4 cm, wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową, komplet stalowych, 5-milimetrowych osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora, aluminiowe, 17-calowe obręcze kół z oponami typu MT oraz reflektory dalekosiężne w technologii LED.

Mitsubishi Outlander PHEV 2016 w rajdowych barwach

Firma Mitsubishi Motors pokaże też w Poznaniu najnowsze wcielenie modelu Mitsubishi Outlander PHEV - pierwszego na świecie hybrydowego SUV-a z elektrycznym napędem na 4 koła. Prezentowany na stoisku model nawiązuje wyglądem do rajdowego Mitsubishi Outlandera PHEV, który z sukcesami startuje w najtrudniejszych terenowych rajdach, takich, jak Asia Cross Country rally, Australasia Safari czy Baja Portalegre 500.

ZOBACZ TAKŻE:

Mitsubishi Outlander | Ceny w Polsce | W środku stawki

INNE LINKI

Wideo | Jak powstaje Mitsubishi Lancer Evolution X Final Edition

Mitsubishi Outlander FL | Pierwsza jazda | Zmiany na lepsze

Mitsubishi Lancer Evolution Wagon GT-A | Test | Prawdziwy japoniec!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.