Salon Nowy Jork 2016 | Buick Enclave Sport Touring | Luksus w amerykańskim stylu

Buick przygotował stylową edycję Sport Touring dla swojego największego SUV-a Enclave

Buick Cascada | "Polskie" cabrio w Stanach

Sport Touring Edition to nastawione na elegancki wygląd oraz luksus wersje specjalne samochodów Buicka. W Nowym Jorku do rodziny dołączy flagowy SUV marki Enclave. Wcześniej drobne zmiany w wyglądzie zafundowano modelom LaCrosse, Regal, Verano, oraz Encore.

Buick Enclave Sport Touring jest dostępny tylko w trzech kolorach: białym White Frost Tricoat, czerwonym ze zdjęć Crimson Red Metallic oraz czarnym Ebony Twilight Metallic. Wersję specjalną rozpoznamy po czarnych, satynowych akcentach na grillu, akcentach na nadwoziu i dedykowanych edycji Sport Touring 20-calowych felgach. Buick Enclave nie chce być krzykliwy i nie ogłasza wszem i wobec, że mamy do czynienia z najlepiej wyposażoną wersją SUV-a.

Na wyposażeniu znajdziemy m.in. wielofunkcyjną pokrytą skórą kierownicę z drewnianymi elementami, skórzaną tapicerkę, ogrzewane i wentylowane fotele, łączność 4G LTE, hotspot WiFi, nowoczesny system multimedialny Buick IntelliLink, niebieskie ambientowe oświetlenie wnętrza (LED), 3-strefową klimatyzację, automatyczną klapę bagażnika, kamerę cofania, czujniki parkowania oraz całą armię systemów bezpieczeństwa. Jeżeli wierzyć zapewnieniom twórców, to Buick Enclave w tej wersji oferuje "luksus i wygodę pierwszej klasy" we wszystkich trzech rzędach siedzeń.

Co pod maską? 3,6-litrowa V-szóstka o mocy 288 KM. Wolnossący silnik współpracuje z automatem. Topowa odmiana Enclave ma wejść do sprzedaży jeszcze w tym roku. Na razie luksusowa marka GM nie podała cen.

ZOBACZ TAKŻE:

Buick Avista Concept | Buick wraca do gry

INNE LINKI

Buick Avenir nie trafi do produkcji. Winny Cadillac

Cadillac CT6 | Limuzyna wchodzi do produkcji, poznaliśmy ceny

Cadillac Escalade | Plotki o wersji V

Lincoln Continental Concept | Nowy rozdział

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.