Salon Genewa 2016 | Ford Vignale | Ofensywa premium

Ford wreszcie zaprezentował nowe modele z luksusowej linii Vignale. W nowej ofercie marki każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Ford Kuga | Czas na poważny facelifting

Ford Vignale to nie tylko wyższa jakość i dodatkowe bardzo bogate opcje, ale także zupełnie nowe podejście do klienta. Nazwa wersji pochodzi od nazwiska Alfredo Vignale, włoskiego konstruktora, który zasłynął z pracy nad wysokojakościowymi produktami w biurach Pinifariny, a następnie własnej marki Vignale, tworząc wyjątkowe karoserie.

Do tej pory w ofercie Forda mogliśmy znaleźć tylko jeden samochód spod znaku "Vignale" - był to najnowszy Ford Mondeo. Jednak Amerykanie już od dłuższego czasu przymierzali się do mocniejszego ataku na europejską klasę premium. Ofensywa ruszyła na trwających targach w Genewie. Na stoisku Vignale w Szwajcarii wystawiono modele:

- Ford Edge Vignale,

- Ford Mondeo Vignale,

- Ford S-Max Vignale,

- Ford Kuga Vignale.

W najbliższym czasie do Mondeo dołączą dwa większe samochody - duży SUV Edge oraz van S-Max. Od zwykłych wersji wyposażenia Vignale wyróżniają się pięknymi lakierami i najwyższą jakością wykończenie wnętrza. Na luksusowe wcielenie kompaktowego SUV-a trzeba będzie poczekać trochę dłużej. Zaprezentowana w Genewie Kuga Vignale to na razie pojazd koncepcyjny. Z zewnątrz Kuga przyciąga wzrok perłowym lakierem Vignale Palazzo Pearl. Wnętrze SUV-a w całości wykończono skórą.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford Mondeo Vignale | Więcej niż bogata wersja

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.