Kupił ojcu Corvette Z06

Jeden z Youtuberów o ksywce itsLance postanowił zrobić swojemu ojcu wyjątkowy prezent z okazji 50. urodzin. Kupił mu zupełnie nowe Corvette Z06

60 lat Chevroleta Corvette

Zanim polscy blogerzy dojdą do takiego poziomu minie jeszcze trochę czasu, ale w Ameryce takie sytuacje nie są jednostkowymi przypadkami. Pewien młodzieniec skrywający się za ksywką itsLance210 postanowił zrobić prezent swojemu ojcu, a następnie całą sytuację nagrał i opublikował w sieci. Co ciekawe jego kanał nie zajmuje się praktycznie w ogóle motoryzacją. Do tego nie notuje tam rekordowej oglądalności.

YouTuber wybrał się jakiś czas temu do lokalnego dealera marki Chevrolet i wybrał jeden z egzemplarzy stojących tam Corvette, czyli samochód o którym zawsze marzył jego ojciec. I to w nie byle jakiej wersji, bowiem w tym przypadku mamy do czynienia z mocniejszą wersją Z06, która pod maską skrywa silnik V8 o pojemności 650 KM.

Kilka dni później czerwony samochód na czarnych, lśniących felgach pojawił się pod jego domem w dniu urodzin ojca. Jak łatwo się domyślić solenizant wzruszył się na widok prezentu i już po chwili wsiadł do auta, żeby go przetestować.

 

ZOBACZ TAKŻE:

CORVETTE Z06 | NAJLEPSZE AUTO ZE STANÓW?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.