Jeep Renegade Dawn of Justice | Jak Batman z Supermanem

Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Batman v Superman" Jeep przygotował specjalną edycję modelu Renegade. Promuje go świetna reklama

Jeep Cherokee | Pierwsza jazda | Dla wszystkich

Film "Batman v Superman: Dawn of Justice" wchodzi do amerykańskich kin 20 marca. W Polsce z podtytułem "Świt sprawiedliwości" pojawi się trochę później, bo 1 kwietnia. Z okazji rychłej premiery Jeep przygotował specjalną wersję Renegade. Rozpoznamy ją po bardzo ciemnych lakierach Granite Crystal albo Carbon Black, czarnych elementach nadwozia i czarnych 18-calowych felgach. W środku również przywita nas wszechobecna czerń. Auto wyposażone jest w automatyczną, dwustrefową klimatyzację, podgrzewany fotel kierowcy oraz kamerę cofania.

Tak wyraźne postawienie na kolor czarny świadczy chyba, że to propozycja skierowana do fanów batmana. Miłośnicy superbohatera w niebiesko-czerwonym stroju poczują się za kierownicą czarnego Renegade'a raczej nieswojo.

Za napędzanie Jeepa odpowiada 2,4-litrowy silnik Tigershark o mocy 180 KM i 237 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Moc trafia na wszystkie cztery koła za pośrednictwem automatycznej skrzyni o dziewięciu przełożeniach. Cena? 26 250 dolarów, czyli ponad 103 tysiące złotych.

Edycję specjalną promuje świetna reklamówka ze scenami z filmu.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Jeep Renegade | Pierwsza jazda | Zaskoczenie

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.