Hyundai Elantra | Ceny | Polska na pierwszym miejscu

W polskich salonach Hyundaia można już zamawiać nową Elantrę. To w naszym kraju samochód będzie miał swoją europejską premierę

Hyundai Ioniq | Toyota Prius na celowniku

Sedany cieszą się u nas największą popularnością wśród krajów Unii Europejskiej. Właśnie dlatego Hyundai zdecydował, że europejska premiera Elantry odbędzie się na targach Motor Show 2016 w Poznaniu, czyli już 31 marca. Choć nowy kompakt nie trafił jeszcze do salonów nad Wisłą, można już składać na niego zamówienia. Ile trzeba zapłacić?

Bazowa cena wynosi 67 900 zł. Za te pieniądze otrzymamy Elantrę w wersji wyposażenia Classic Plus z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 128 KM. Najtańszy diesel to wydatek minimum 79 900 zł (1.6, 136 KM). Oba silniki standardowo sprzęgnięto z manualnymi skrzyniami biegów. Dopłata do 6-biegowego automatu w przypadku benzyny wynosi 4,5 tys. zł, natomiast dwusprzęgłowa przekładnia 7-DCT w dieslu kosztuje 6 tys. zł.

Dla klientów, którzy zdecydują się na przedpremierowy zakup Elantry, Hyundai przewidział "upominek finansowy", dedykowany kredyt i premię przy odkupie samochodu. Wysokość poszczególnych promocji zależy od tego, czy klient zdecyduje się skorzystać z pełnego pakietu, czy tylko z jego wybranych elementów.

Na liście wyposażenia standardowego znajdują się m.in.: klimatyzacja manualna, kierownica i dźwignia zmiany biegów obszyte skórą, tylne czujniki parkowania, elektrycznie podgrzewane lusterka, podłączenie AUX i USB.

Hyundai Elantra - cennikHyundai Elantra - cennik Hyundai

ZOBACZ TAKŻE:

HYUNDAI TUCSON | CENY LUBIANEGO SUV-A

Hyundai TucsonHyundai Tucson fot. Hyundai

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.