Salon Genewa 2016 | Volvo V40 | Czas na facelifting

Ostatni rok Volvo może zaliczyć do bardzo udanych. Teraz szwedzka marka przechodzi mocne odświeżenie gamy modelowej. W kolejce czeka model V40

Dziewczyna i samochód | Justyna i Volvo XC90

Szwedzki producent przekroczył w zeszłym roku magiczną barierę 500 tys. sprzedanych egzemplarzy. Teraz kolej na kolejny etap transformacji, czyli odświeżenie całej gamy modelowej. Kilka tygodni temu poznaliśmy wygląd oraz dane techniczne całkowicie nowego modelu S90 oraz jego wersji kombi (V90). Oba modele powinny pojawić się w salonach jeszcze w tym roku. W międzyczasie jednak odbędzie się premiera odświeżonego modelu V40, który również powstaje na nowej płycie podłogowej szwedzkiego koncernu - SPA.

Do tej pory plotki mówiły, że w tym roku pojawi się nowa generacja v40. Na razie jest jednak na to za wcześnie. Model przejdzie face-lifting i co najmniej przez dwa lata utrzyma się jeszcze na rynku w tym wydaniu. Oficjalna prezentacja odświeżonej wersji odbędzie się w Genewie. Niedługo potem pojawi się uterenowiona wersja Cross Country z podniesionym prześwitem.

Pierwsze, oficjalne zdjęcia pojawią się w sieci dopiero w przyszłym tygodniu. O ile nie wyciekną gdzieś wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE:

Volvo V90 | Wyciek przed premierą

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.