Prototypy | Alfa Romeo Giulietta | Odświeżona już 24 lutego

Jeszcze tylko kilkanaście dni i zobaczymy, jak wygląda nowa Alfa Romeo Giulietta po face-liftingu. Włoska marka właśnie zapowiedziała pierwsze detale

Alfa Romeo | Jak będzie wyglądała oferta marki w 2020?

Nie ma co ukrywać, że to między innymi od tego modelu będzie zależała przyszłość włoskiej marki. Debiut większego i równie oczekiwanego modelu Giulia na rynek cały czas się odwleka, więc na pocieszenie za kilka tygodni zobaczymy Giuliettę.

Kompaktowy hatchback będzie miał premierę podczas uroczystego wieczoru 24 lutego, czyli już za kilkanaście dni. Odświeżona Giulietta będzie się wyróżniać zaprojektowanym na nowo przednim pasem, gdzie zostanie uwydatnione "scudetto", czyli charakterystyczny grill w kształcie tarczy. Projektanci powiększyli także wloty powietrza, co może sugerować pojawienie się mocniejszej wersji w gamie.

Po przyłapanych niedawno zamaskowanych egzemplarzach można było stwierdzić, że zostały powiększone przednie i tylne zderzaki. Przeprojektowano także przednie i tylne lampy.

Największym znakiem zapytania są na razie jednostki napędowe. Jednak wiarygodne źródła mówią, że pojawią się tam dobrze znane jednostki z grupy Fiata.

Pierwsze, oficjalne odsłonięcie nowej Giulietty nastąpi podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

ZOBACZ TAKŻE:

Alfa Romeo Giulietta QV | Test | Cena uczuć

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.