Ford GT | Ford sam wybierze klientów

Lada chwila ruszy przedsprzedaż nowego Forda GT. Jak się okazuje, nawet mając portfel wypchany dolarami nie będzie łatwo go kupić

Ford GT | Wraca prawdziwa legenda

Ford GT to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier, a popyt na nowe wcielenia kultowego auta znacznie przekracza podaż. Podobno niektórzy nawet wręczają przedstawicielom Forda podpisane czeki bez wpisanej kwoty, aby tylko być jednym z pierwszych kierowców, którzy zasiądą za kierownicą GT. Ze Stanów płyną jednak informacje, że Forda GT nie będzie można kupić tak łatwo, a klienci zostaną starannie przez markę wyselekcjonowani. Składanie aplikacji rusza już w przyszłym miesiącu.

Każdy chętny na nowego Forda GT będzie musiał zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej i tam odpowiedzieć na szereg pytań. Jakich? Przykładowo, jak aktywny jest na portalach społecznościowych, jak często zamierza jeździć Fordem GT i ile wcześniej posiadał aut z niebieskim owalem na masce. Co więcej, każdy wybrany klient będzie musiał podpisać umowę z Fordem, że nie sprzeda swojego GT przez określony czas. Amerykanie pragną, aby Ford GT trafił do lojalnych klientów marki, którzy naprawdę zamierzają jeździć supersamochodem, a nie wstawić go do garażu z myślą o inwestycji i późniejszej odsprzedaży.

- Naszym priorytetem są ludzie, którzy będą dbać o auto, zachowają je, a, przede wszystkim, będą nim jeździć - podkreśla Raj Nair, jeden z wysoko postawionych ludzi w Fordzie.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford GT40 | 50 lat pogromcy Ferrari

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.