Nowe Porsche Panamera | Nowa generacja prawie gotowa

Pojawiły się nieoficjalne jeszcze zdjęcia nowej Panamery. Auto jest prawie bez kamuflażu, możemy także po raz pierwszy rzucić okiem na wnętrze limuzyny

Co znajdziemy w salonie Porsche?

Nowa generacja Porsche Panamery zbliża się wielkimi krokami. Możliwe, że Niemcy zaprezentują swoją limuzynę już podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Dla niecierpliwych mamy parę zdjęć szpiegowskich, które ostatnio obiegły branżowe portale. Duże Porsche zostało przyłapane podczas testów w USA. Ma na sobie tylko szczątkowy kamuflaż.

Zdjęcia zamaskowanej nowej Panamery pojawiały się w Internecie już kilkukrotnie, jednak tym razem możemy na nich przyjrzeć się dokładniej wnętrzu. Część zakryta jest czarną płachtą, ale bez problemu wyłapiemy kilka nowości. Jest lekko przeprojektowana kierownica, zegary z dużym analogowym obrotomierzem i dwoma wyświetlaczami po bokach, system multimedialny z większym ekranem dotykowym, nowe nawiewy, a także cały zestaw nowych, dotykowych przycisków przy skrzyni biegów. Do tego zupełnie nowy wygląd dźwigni zmiany biegów.

Według zapowiedzi Porsche, wszystkie wykorzystane we wnętrzu materiały będą wyższej jakości, a Panamera ma zapewnić kierowcy i pasażerom jeszcze większy komfort oraz poczucie luksusu.

ZOBACZ TAKŻE:

PORSCHE MISSION E | POZAMIATANE

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.