Shelby GT350R Mustang | Tylna kanapa za tysiąc dolarów

W cenniku Shelby GT350R Mustanga pojawiła się nowa opcja. Kosztuje 999 dolarów. Co to? Dwa tylne siedzenia

Chevrolet Camaro | Test | Powrót do korzeni

GT350R to skrojona pod tory, bardziej ekstremalna wersja zwykłego Mustanga Shelby GT350. Pod maską podrasowanego Forda pracuje tu 5,2-litrowa V-ósemka, która generuje moc 526 KM i 581 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jak przystało na auto torowe, Mustang został znacznie odchudzony i wyposażony w wyczynowe podzespoły. Jedną z ofiar odchudzania padły tylne siedzenia. Wyścigówka na bazie Mustanga była autem dwuosobowym. A to nie do końca podobało się kierowcom.

Ford postanowił więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Na liście opcji pojawiła się właśnie możliwość zamówienia dwóch tylnych siedzeń. Te wykonano, podobnie jak przednie, z Alcantary, a na tapicerce znajdziemy czerwone, kontrastujące przeszycia. Cena? 999 dolarów, czyli przy dzisiejszym kursie ponad 4 tysiące. Tylną kanapę mogą zamówić także kierowcy, którzy już wcześniej kupili GT350R. Ford nie podał, ile dodatkowo będzie kosztowała przeróbka.

Zawsze wsłuchujemy się w opinie naszych klientów. Więc skoro pojawiało się tyle zapytań o tylne siedzenia w GT350R, to jak najszybciej sprawiliśmy, żeby można je było zamówić. - stwierdził Dave Pericak z Ford Performance

ZOBACZ TAKŻE:

Ford Mustang GT | Nasza pierwsza jazda

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.