Jeep przekazuje koszulkę Juventusu na WOŚP

Producenci samochodów także angażują się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jeep przygotował nie lada gratkę dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Zwłaszcza tej we włoskim wydaniu

Jeep Cherokee | Pierwsza jazda | Dla wszystkich

Jeep obecny jest na koszulkach Juventusu Turyn od 2012 roku. Skąd amerykański producent terenówek wziął się na stroju jednej z najlepszych włoskich drużyn piłkarskich w historii? Oczywiście wszystko wyjaśnia fakt, że Jeep należy do wielkiej rodziny Fiat Chrysler Automobiles, gdzie pierwsze skrzypce gra włoska marka. Podobnie jak Juventus, również Fiat pochodzi z Turynu.

Koszulka z numerem 8 należy do Claudio Marchisio. Oprócz samego właściciela na podpisało się na niej kilku znakomitych piłkarzy dzisiejszego Juventusu: Alvaro Morata, Simone Zaza, Juan Cuadrado, Paul Pogba i niekwestionowana legenda Starej Damy i jeden z najlepszych bramkarzy ostatnich lat - Gianluigi Buffon. Dla wszystkich fanów Juventusu to niezwykła okazja na zdobycie jedynej w swoim rodzaju pamiątki. Co trzeba zrobić, żeby stać się jej posiadaczem? Oczywiście wygrać odpowiednią aukcję (trwa do 15 stycznia), z której dochód w całości zostanie przekazany na WOŚP. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy TUTAJ .

W tym roku Orkiestra zbiera na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

ZOBACZ TAKŻE:

Jeep Renegade terenówką roku

Jeep Renegade TrailhawkJeep Renegade Trailhawk Fot. Jeep

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.