Opel Adam | Wyróżnij się jeszcze bardziej

Opel Adam to samochód, który powstał z myślą o młodych i aktywnych kierowcach. Do małego Opla miały ich przyciągnąć szerokie możliwości personalizacji. Teraz Opel przygotował jeszcze bardziej kolorowe edycje

Opel Adam Rocks | Ceny

Opel właśnie zapowiedział edycję Unlimited dla swojego miejskiego, modnego auta. Nową wersję otrzyma zwykły Adam oraz podwyższony, "terenowy" Adam Rocks. Ma to być "zupełnie nowy poziom" indywidualizacji samochodu i możliwość stworzenia wyjątkowego auta, które na pewno wyróżni się na ulicy. Wiemy już, że chodzi o nowe zwariowane kolory i nietypowe ich połączenia. Za przykład Opel podał nadwozie pomalowane jaskrawym pomarańczowym Orange Alert, które będzie kontrastowało z zielonym dachem (Dancing Green). Oprócz kolorów kierowca będzie mógł wybrać m.in. chromowane lub "karbonowe" elementy takie jak klamki, grill czy lusterka oraz ciekawe wzory felg.

Możliwość dostosowywania wyglądu do swoich preferencji przewidziano także we wnętrzu Adama. Oprócz kosmetycznego zmieniania kolorów, Opel chwali się także możliwością zamówienia systemu Opel OnStar i nawigacji TomTom. Nie zabraknie oczywiście systemu multimedialnego IntelliLink z obsługą Apple CarPlay oraz Android Auto.

Ile trzeba zapłacić za kolorowego malucha? Wiemy już, na ile wyceniono je na rynku niemieckim. Ceny Opla Adama Unlimited z 1,2-litrowym, czterocylindrowym benzyniakiem (70 KM) startują z poziomu 14 300 euro, czyli ponad 62 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Opel Astra | Duża galeria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.