Porsche gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Porsche po raz kolejny zaangażowało się w zbieranie pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Główną atrakcją będzie jeżdżenie Porsche 911 Carrera i Porsche Panamera pod okiem instruktorów. Obydwa auta są specjalne przystosowane dla... nieletnich kierowców

Co znajdziemy w salonie Porsche?

Dzieci będą mogły pojeździć Porsche w Warszawie na specjalnie wytyczonym torze na Placu Defilad już w dniach 8-10 stycznia. Do dyspozycji będą dwa modele: Porsche 911 Carrera oraz Porsche Panamera Turbo S Executive. Samochody są wyposażone w podwójny zestaw pedałów, dzięki czemu instruktor ma pełną kontrolę nad pojazdem. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci, które przez cały rok były zaangażowane w edukację z zakresu pierwszej pomocy organizowanych przez WOŚP.

Jednak nie tylko dzieci, które uczestniczyły w akcjach Orkiestry, mogą poprowadzić Porsche. Co muszą zrobić rodzice, aby ich pociechy miały taką szansę? Oczywiście wygrać w licytacji internetowej, z której dochód będzie przekazany na WOŚP. Na stronie internetowej aukcje.wosp.org.pl znajdziemy 20 takich aukcji pod hasłem "Udział w Young Driver Experience ". Porsche organizuje jeszcze jedną aukcję charytatywną, tym razem już dla dorosłych. Można wylicytować jedno miejsce na tegoroczny wyjazd z serii Porsche On Track. Zwycięzca pojedzie wraz z wyścigową ekipą ze Stuttgartu na tor w Stambule, a tam będzie mógł się sprawdzić za kierownicą najmocniejszych Porsche. Nazwa aukcji: "Szkolenie na Torze Formuły 1 w Stambule" .

Używane Porsche w Polsce? Sprawdź oferty

W tym roku Orkiestra zbiera na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

ZOBACZ TAKŻE:

PORSCHE MISSION E | POZAMIATANE

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.