Suzuki na Tokyo Auto Salon | 3 ciekawe maluchy

Oprócz najbardziej sportowego kei cara Alto Works Suzuki zaprezentuje w Tokio także trzy z lekka zwariowane koncepty

Suzuki Vitara | Powrót do korzeni?

Jednym z nich jest jeszcze bardziej sportowe wcielenie Alto Works. Maluch oprócz groźnego dopisku GP otrzyma parę karbonowych elementów, nowe koła i bardziej torowo zestrojone zawieszenie. Nie można też obojętnie przejść obok bojowego malowania. Charakterystyczny niebieski miesza się z czarnymi elementami. Jaskrawe żółto-zielone akcenty (lusterka i paski) to nawiązanie do motocyklowego zespołu Suzuki z MotoGP.

Dla miłośników sportów wodnych przygotowano koncepcyjnego Ignisa o wiele mówiącej nazwie Water Activity. W standardzie w dostajemy pomarańczowy kajak przymocowany do dachu. Ignis ma nie bać się wjechania w trudniejszy teren za sprawą odrobinę zwiększonego prześwitu i aluminiowej osłony podwozia.

Używane Suzuki Swift - sprawdź ogłoszenia

Dla tych, którzy mają ochotę na dłuższe offroadowe wycieczki Suzuki przywiezie do Tokio Hustlera Rough Road Style. Hustler został wyraźnie podwyższony, otrzymał terenowe opony i parę wzmocnień w strategicznych miejscach oraz osłonę podwozia. Nie zabrakło też kolorowego malowania z wielkim napisem "Hustler" na boku auta.

Wszystkie trzy koncepcyjne Suzuki będzie można oglądać podczas Tokyo Auto Salon, który rusza już 15 stycznia. Ta impreza na pewno zainteresuje wszystkich miłośników Japonii i japońskiej motoryzacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Suzuki SX4 S-Cross vs. Nissan Qashqai | Porównanie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.