Wideo | Mustang i Murcielago w driftowym pojedynku

Mamy filmik dla wszystkich miłośników ekstremalnego driftu i spektakularnych samochodów sportowych. Co powiecie na pojedynek Forda Mustanga i Lamborghni Murcielago w opuszczonym rosyjskim miasteczku? Oczywiście obydwa auta dymią i chodzą bokiem

Ford Mustang 2015 ROUSH Stage 3 | Prawdziwy rumak

Gwiazdy filmiku są dwie - to stworzone z myślą o drifcie bestie. Pierwszą jest nowiutki Ford Mustang RTR 2016, w którym pod maską pracuje pięciolitrowa "V-ósemka" o mocy 550 KM. Wyzwanie rzucone przez Mustanga podjęło Lamborghini. Sercem Murcielago jest 6,2-litrowa "V-dwunastka" (okrągłe 650 KM), która współpracuje 6-biegową ręczną skrzynią biegów. Moc jednak nie trafia na wszystkie koła - zmodyfikowane Murcielago to rasowa tylnonapędówka. Za nowy wygląd odpowiada japoński tuner Liberty Walk.

Za kierownicą Murcielago zasiadł japoński kierowca Daigo Saito, Mustangiem driftował Vaughin Gittin JR. Panowie zmierzyli się w opuszczonej miejscowości w Rosji.

Za filmem stoi oczywiście firma Monster Energy. Producenci napojów energetycznych wyspecjalizowali się w takich spektakularnych filmikach. Jak nie Red Bull, to Monster raczą nas kolejnym wspaniałym wideo. Jeżeli chodzi o drift, to Monster ustawił teraz poprzeczkę bardzo wysoko:

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Ekstremalny drift | 1000-konna Toyota i śmigłowiec

1000-konna Toyota GT 86 i akrobacyjny śmigłowiec w akcji1000-konna Toyota GT 86 i akrobacyjny śmigłowiec w akcji fot. Red Bull Content Pool

Więcej o:
Copyright © Agora SA