Wideo | Jurgen Klopp i Opel Astra drażnią klasę wyższą

Opel przygotował kolejną reklamę z Jurgenem Kloppem, jednym z najlepszych trenerów piłkarskich ostatnich lat. Tym razem Niemiec zachwala nowego Opla Astrę

Opel Astra V | Polskie ceny

Opel współpracuje z Jurgenem Kloppem już od dłuższego czasu. Jeszcze jako trener Borussi Dortmund Klopp występował w reklamach marki z Rüsselsheim. Po przenosinach do Liverpoolu niemiecki trener będzie dalej ambasadorem Opla - Vauxhall to jeden z głównych sponsorów słynnego klubu. Klopp na co dzień jeździ Oplem Insignią, a we Frankfurcie uczestniczył w prezentacji nowej Astry. Teraz wystąpił w reklamie tego modelu pod hasłem "Drażni klasę wyższą".

A czym nowa Astra "drażni" droższe samochody? W Oplu są dumni z nowych LED-owych reflektorów IntelliLux Matrix, foteli z funkcją masażu oraz systemu OnStar. Opel OnStar zapewnia użytkownikowi dostęp do szerokiej gamy usług podnoszących bezpieczeństwo i komfort. Przykład? Otwarcie poduszki powietrznej powoduje wysłanie wiadomości alarmowej przez system. Po otrzymaniu takiej wiadomości doradca skontaktuje się z pojazdem w celu ustalenia, czy kierowca potrzebuje pomocy. W przypadku braku odpowiedzi na miejsce zdarzenia natychmiast wysłane zostaną służby ratunkowe.

Używany Opel Astra już od...

W najnowszej reklamie Jurgen Klopp trochę poznęcał się psychicznie nad kolegą, który kupił znacznie droższe auto...

Zobacz wideo

Zobacz także:

Nowy Opel Astra | Prezentacja modelu

Opel Astra piątej generacjiOpel Astra piątej generacji fot. Opel