Porsche 911 GT3 RS i Cayman GT4 w butach od Vossen Wheels

Porsche 911 GT3 RS i jego mniejszy brat Cayman GT4 to jedne z najbardziej bezkompromisowych samochodów, jakimi można jeździć po normalnych drogach. Spece od felg z firmy Vossen Wheels przygotowali bardzo ciekawą sesję braci ze Stuttgartu

Konfrontacja | Mercedes-AMG GT S vs. Porsche 911 Carrera 4 GTS

Gwiazdy są dwie.

Pierwsza to ekstremalny Cayman GT4, który znajduje się na samym szczycie w ofercie "taniej 911-stki". To wersja Caymana, która nie musi obawiać się żadnych porównań z Porsche 911. Centralnie umieszczony silnik pochodzi z Carrery S. Ma pojemność 3,8 l, 385 KM mocy i 420 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Za najbardziej sportowo usposobionego Caymana trzeba zapłacić 428 tys. zł. Jednak w tej parze jeszcze większe wrażenie robi bezkompromisowe Porsche 911 GT3 RS. Jego sercem jest w końcu 4-litrowy, sześciocylindrowy silnik o mocy 500 KM. Auto osiąga pierwszą setkę w 3,3 sekundy. Cena? Na polskiej stronie producenta znajdziemy informację "od 887 600 zł".

Używane Porsche już od...

Czarne Porsche należą do Andrew Zalasina i Elizabeth White z ItsWhiteNoise. Niesamowitego wyglądu 911 GT3 RS i Caymana GT4 dopełniają czarno-złote felgi Vossen Wheels. Oprócz wyjątkowej sesji, Vossen Wheels przygotowało bardzo ciekawy film. Dla fanów Porsche pozycja obowiązkowa.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

PORSCHE CAYMAN GT4 | DROGOWY ROZRABIAKA

Porsche Cayman GT4Porsche Cayman GT4 fot. Michał Dek

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.