Wideo | Gdy Mustang trafi w niewłaściwe ręce...

Ford Mustang to wspaniały samochód, ale bardzo często wpada w ręce ludzi, którzy nad nim nie panują. Olbrzymia moc, niewprawny kierowca i chęć popisania się mogą skutkować tylko jednym

Ford Mustang 2015 ROUSH Stage 3 | Prawdziwy rumak

Bohaterem filmiku jest czerwone Shelby GT 500 i jego właściciel, który chciał w widowiskowy sposób odjechać ze zlotu fanów kultowego Forda. Jednak wbicie pedału gazu w podłogę skończyło się bardzo źle - utratą panowania nad Mustangiem i widowiskowym, potężnym uderzeniem w Dodge'a Rama.

Takich filmików na serwisie YouTube jest naprawdę sporo, ale rzadko kiedy uderzenie w inny samochód jest aż tak silne. Kierowca skasowanego Mustanga został zabrany przez karetkę do szpitala. Na szczęście skończyło się tylko na strachu, a Amerykanin wyszedł z wypadku praktycznie bez szwanku.

 

Kolejny filmik, kolejny zlot fanów Mustanga, kolejna chęć popisania się i raz jeszcze Ford zerwał się ze smyczy. W porównaniu z poprzednim wideo tutaj kończy się tylko lekką stłuczką z Jeepem Wranglerem.

 

A co powiecie na spotkanie pierwszego stopnia z latarnią?

 

Jak widzimy na tych trzech filmach, Ford Mustang nie jest samochodem dla każdego. Całe szczęście, że większość tych wypadków kończy się tylko uszczerbkiem na dumie i portfelu kierowcy.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford Mustang | Znamy osiągi i techniczne detale

Więcej o: