Nowy Opel Astra | Duża galeria

Nowy Opel Astra to z pewnością najciekawsza premiera w segmencie samochodów kompaktowych w ostatnich tygodniach. W październiku br. niemiecki kompakt był najlepiej sprzedającym się autem wśród klientów indywidualnych w Polsce

Opel Astra V | Polskie ceny

Opel Astra to samochód, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Astra na rynku pojawiła się w 1991 roku z ambitnym zadaniem zastąpienia w ofercie marki z Rüsselsheim Opla Kadetta. Jak pokazują wyniki sprzedaży, nowy kompakt wypełnił swoją misję. Astra to jeden z najpopularniejszych samochodów segmentu C w Europie. Kompaktowy Opel to także hit sprzedażowy w Polsce .

Używany Opel Astra - sprawdź ogłoszenia

Teraz nadszedł czas piątej generacji modelu, którego produkcja ruszyła pełną parą już we wrześniu tego roku. 29 września pierwsza Astra V zjechała z taśm montażowych w gliwickich zakładach Opla. Najważniejsze cechy nowego kompaktowego Opla? Astra jest lżejsza od poprzedniej generacji o nawet 200 kg (w zależności od wersji), przestronniejsza, zwrotniejsza, odrobinę krótsza (49 mm), niższa (26 mm), ma zgrabną sylwetkę i jest napędzana wyłącznie nowo opracowanymi, oszczędnymi silnikami.

Dzisiaj mamy dla Was dużą galerię z nową Astrą w roli głównej.

Zobacz także:

Nowy Opel Astra | Prezentacja modelu

Opel Astra piątej generacjiOpel Astra piątej generacji fot. Opel

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.