W Renault rusza wyprzedaż rocznika 2015

Dobra informacja dla wszystkich, którzy polują na Renault w przystępnej cenie. w salonach tej marki ruszyła właśnie wyprzedaż rocznika 2015. Upusty sięgają nawet 14 tysięcy złotych

Nowe Renault Megane

Jeżeli szukacie nowego samochodu i macie ochotę na nieszablonowy samochód, to warto zajrzeć na stronę Renault. Francuska marka rozpoczęła właśnie wyprzedaż rocznika 2015. Można trafić auto w naprawdę okazyjnej cenie. Jednak warto się pospieszyć, bo jak to na wyprzedaży, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Ile można zaoszczędzić na wyprzedaży?

Renault Megane - do 9 500 złotych

Renault Scenic - do 9 500 złotych

Renault Fluence - do 10 000 złotych

Renault Kangoo -od 10 000 do 14 000 złotych

Promocja obejmuje również modele Captur oraz Clio. W miejskim Renault możemy liczyć na wyposażenie dodatkowe (pakiet Alize albo Klimat Plus), które normalnie kosztują 2 200 złotych. Dla Captura i Clio, polskie salony Renault przyszykowały także promocyjne oferty finansowania. Jeżeli klient zdecyduje się na kredyt 3x30, to może liczyć na 10% rabat. Inna "nagroda" za skorzystanie z finansowania Renault, to promocyjne ubezpieczenie wynoszące 2,5% wartości samochodu. Wybrane modele dostaniemy z ubezpieczeniem za 1 zł.

Co więcej do każdego zakupionego teraz modelu Renault można dokupić komplet zimowych opon (wart od 1 000 do 2 000 złotych) za przysłowiową złotówkę. Wyprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów.

Zobacz także:

Renault Talisman | Ceny w Polsce | Dobrze wyposażony

Renault TalismanRenault Talisman Fot. Renault

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.