Salon Los Angeles 2015 | Alfa Romeo Giulia | Nowe zdjęcia

Najbardziej wyczekiwana premiera z Włoch? Bez wątpienia Alfa Romeo Giulia! Podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles Alfa Romeo pokazała kolejne zdjęcia Giulii... Szykuje się premiera jednego z najpiękniejszych samochodów ostatnich lat

Alfa Romeo Giulia bije rekordy

Kiedy Giulia pojawi się na naszych drogach? Według pierwszych planów włoskiej marki miał to być jeszcze rok 2015. Jednak ostatnio z Alfy Romeo napłynęły niepokojące informacje, że "końcówka roku 2015" zamienia się w "pierwszą połowę 2016 roku". Podobne opóźnienie (o około 6 miesięcy) miałoby dotknąć także spodziewanego SUV-a Alfy. Jednak na razie nie usłyszeliśmy żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Za to Alfa Romeo konsekwentnie podgrzewa atmosferę przed premierą i przekonuje nas, że jest na co czekać. Najpierw zapoznaliśmy się z topową wersją Quadrifoglio Verde, której sercem jest trzylitrowa "V-szóstka" Twin Turbo opracowana przez Ferrari (510 KM i 600 Nm). Później Alfa pochwaliła się znakomitym czasem Giulii QV na Nurburgringu - rekordowy przejazd sedana i konkurencyjne BMW M pobite o 14 sekund. Ostatnio wyciekła lista mniej wyczynowych silników... Teraz, podczas Salonu Los Angeles 2015, Włosi postanowili zaprezentować piękną Giulię Amerykanom. Do zdjęć samochód pozuje w wyjściowym garniturze Quadrifoglio Verde.

Używana Alfa Romeo 159 - ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawią się pierwsze oficjalne informacje (ceny, silniki, wyposażenie, data wejścia do polskich salonów) to od razu Was o tym poinformujemy. Na razie możemy nacieszyć oczy tym przepięknym autem.

ZOBACZ TAKŻE:

PRZECIEK | POZNALIŚMY SILNIKI ALFY ROMEO GIULIA?

Alfa Romeo GiuliaAlfa Romeo Giulia Fot. Alfa Romeo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.