Salon Los Angeles 2015 | Range Rover Evoque Cabrio | Sesja z dziewczyną Bonda

Z okazji amerykańskiego debiutu Range Rovera Evoque Cabrio, koncern JLR przyszykował sesję nowego Evoque'a z Naomie Harris, aktorką, którą znamy m.in. z ostatnich filmów z agentem 007 i Piratów z Karaibów

Evoque po chińsku

Range Rover Evoque to prawdziwy hit sprzedażowy brytyjskiej marki. Nic więc dziwnego, że JLR zdecydował się rozszerzyć ofertę i kuć żelazo póki gorące - tydzień temu zapoznaliśmy się z małym Range Roverem bez dachu. Teraz Evoque Cabrio zajechał do Los Angeles na swoją oficjalną, amerykańską prezentację.

Koncern JLR był bardzo zaangażowany w produkcję ostatniego filmu o Jamesie Bondzie. W Spectre na ekranie mogliśmy zobaczyć kilka aut JLR. W scenie pościgu oprócz Astona DB10, główne skrzypce grał spektakularny Jaguar C-X75. W filmie pojawił się też m.in. Range Rover Sport SVR oraz mocno zmodyfikowany Land Rover Defender. Właśnie dlatego do promocji nowego Evoque'a bez dachu została zaangażowana Naomie Harris, aktorka, która występowała w dwóch ostatnich filmach o Bondzie. Harris grała Eve Monneypenny, agentkę brytyjskiego wywiadu i, jakże by inaczej, jedną z dziewczyn agenta 007.

Używany Range Rover Evoque już od...

Sesja zdjęciowa z Naomie Harris i Range Roverem Evoque Cabrio miała miejsce na plaży w Santa Monica. Za zdjęcia odpowiada fotograf Ben Watts. Kulisy sesji możemy zobaczyć na opublikowanym przez Land Rovera filmie:

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

RANGE ROVER EVOQUE CABRIO | BESTSELLER BEZ DACHU

Range Rover Evoque CabrioRange Rover Evoque Cabrio fot. Range Rover

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.