Subaru WRX S4 Pleiades Special Edition | Subaru w wersji anime

Zamiłowanie Japończyków do krajowych samochodów jest równie duża jak do pochodzących z tego kraju kreskówek. Subaru postanowiło połączyć obie pasje w jedną całość

Subaru WRX STI | Pierwsza jazda | Poprawiona ikona

Tak powstało Subaru WRX S4 Pleiades Special Edition. Nazwa nie powinna nikogo dziwić, bo w końcu znaczek Subaru z siedmioma gwiazdkami to w języku japońskim nic innego jak plejady. Czym wyróżnia się specjalna wersja? Jak widać, auto zostało w całości oklejone folią z grafikami dotyczącymi japońskiej bajki i specjalnie przygotowanej animacji pt. "Wish Upon The Pleiades". Dzięki temu na nadwoziu WRX-a znalazły się główne bohaterki w - jak przystało na anime - ciekawych kreacjach. Dodatkowo pod kolor grafik pomalowano też lusterka oraz felgi, a we wnętrzu znalazły się elementy barwionej na niebiesko tapicerki.

Oto ceny używanej Imprezy w Polsce

Sportowe osiągi ma zapewnić dwulitrowy silnik w układzie boxer o mocy 300 KM i 400 Nm momentu obrotowego, dostępnych w przedziale 2000 - 4800 obr./min. To tylko 8 KM i 22 Nm mniej niż najnowsze wcielenie japońskiego WRX STI. WRX S4 wyróżnia się tym, że dostępny jest wyłącznie ze skrzynią Sport Lineartronic CVT.

Auto zostało przygotowane przez jeden z salonów Subaru w Tokio i jest tam wystawione od 11 do 23 listopada, czyli w czasie, w którym można licytować je na internetowej aukcji.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Subaru WRX STI | Japonia z 2-litrowym silnikiem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.