A tak nie kradnie się klasycznego Porsche...

Do szokującego zdarzenia doszło na ulicach Londynu. Złodziej wyciął sobie dziurę w dachu klasycznego Porsche 911, wskoczył do środka i...

Konfrontacja | Mercedes-AMG GT S vs. Porsche 911 Carrera 4 GTS

...po nieudanej próbie odpalenia auta odszedł jak gdyby nigdy nic. Wszystko zarejestrowała przemysłowa kamera, a wydarzyło się to w biały dzień na ulicach Londynu (dokładnie w dzielnicy Mayfair). Niedoszły złodziej przy pomocy dużego noża wyciął sobie "właz" w materiałowym dachu Porsche i wskoczył do środka. Po nieudanej próbie kradzieży wyszedł tą samą drogą. Wyraźnie poirytowany porażką, postanowił zemścić się na zabytkowej 911-stce i poskakał jeszcze po tylnym spojlerze. Wszystko odbyło się w świetle dnia, na ulicy, gdzie chodzili ludzie.

Całe zdarzenie miało miejsce 29 września o 07:45. Dwadzieścia minut później policja dostała zgłoszenie o próbie włamania do Porsche Cayenne przez mężczyznę, którego opis pasuje do złodzieja zarejestrowanego przez kamerę przemysłową (czarnoskóry, wiek około 20 lat, czarne włosy, broda, niebieska kurtka, białe dżinsy). Jakby tego było mało, o 10:53 ten sam mężczyzna obrabował sklep JD Sports na Oxford Street. Policja wciąż szuka uzbrojonego w nóż sprawcy - dlatego zobaczyliśmy zabezpieczony przez Scotland Yard film.

Używane Porsche w Polsce już od...

Wartość czerwonego Porsche 911, które padło ofiarą bezmyślnego złodzieja szacuje się na około 50 000 funtów, czyli jakieś 300 tysięcy złotych.

 

Źródło: Daily Mail

ZOBACZ TAKŻE:

PORSCHE MISSION E | POZAMIATANE

Porsche Mission EPorsche Mission E Porsche | Zielone światło dla pierwszego elektrycznego samochodu

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.