Kolejne Bugatti boksera | Floyd Mayweather znowu szaleje

Do niedawna Floyd Mayweather miał w swoim przepastnym garażu trzy Bugatti Veyrony. Kolekcja boksera powiększyła się właśnie o czwarty egzemplarz

Bugatti Veyron | Jedno superauto w wielu odsłonach

Wybór padł na Bugatti Veyrona Grand Sport Vitesse. Sercem ekstremalnego kabrioletu jest potężny silnik W16, o pojemności 8 litrów, dzięki czterem turbosprężarkom wyciśnięto z niego 1200 KM i 1500 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Wskazówka prędkościomierza mija pierwszą setkę zaledwie po 2,6 sekundy. Nie mniej imponująca jest prędkość maksymalna - 410 km/h.

Floyd Mayweather jest mistrzem nie tylko na ringu - jak mało, który sportowiec wie też, jak zrobić zamieszanie w mediach społecznościowych. Dlatego nowym zakupem pochwalił się od razu na Facebooku. Na zdjęciu widzimy Mayweathera, który pozuje przy pomarańczowo-czarnym Bugatti.

Za nowy supersamochód musiał zapłacić 3,5 miliona dolarów, czyli grubo ponad 13 milionów złotych, ale to dla Amerykanina żaden wydatek. Niepokonany na zawodowych ringach Floyd Mayweather nosi wiele mówiący przydomek "Money". Jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców na świecie - mówi się, że za samo wejście do ringu z Mannym Pacquiao zainkasował 100 albo 120 milionów dolarów.

W galerii umieściliśmy też kilka innych wspaniałych samochodów, które znajdują się w garażu boksera.

ZOBACZ TAKŻE:

Floyd Mayweather | Prawdziwy garaż marzeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.