Putin promuje nową Ładę Vestę

Władimir Putin od dawna wspiera rodzimą motoryzację. Swego czasu jeździł Ładą Grantą, teraz przyszedł czas na absolutną nowość rosyjskiej marki - Ładę Vestę

Vesta Cross | Nowe kombi z Rosji

Vesta to niezwykle ważna premiera dla Łady. To pierwszy samochód, który ma odmienić wizerunek rosyjskiej marki. Pod skrzydłami koncernu Renault, Łada ma przestać być kojarzona z siermiężnymi i prostymi samochodami, z jedyną zaletą w postaci przystępnej ceny. Ma oferować też nowoczesną stylistykę i wyzbyć się kompleksów wobec producentów z Zachodu.

Używana Łada w Polsce? Sprawdź ogłoszenia

Nic więc dziwnego, że w promocję nowego modelu zaangażował się sam Władimir Putin. Prezydent Rosji przejechał się Vestą po ulicach Soczi. Jak przystało na Władimira Putina, zajął miejsca za kierownicą i sam prowadził Ładę. Wszystko oczywiście zarejestrowały kamery.

Łada Vesta przypadła prezydentowi do gustu. Określił ją mianem "bardzo dobrego" samochodu i pochwalił za dobre przyspieszenie.

 

Do wyboru były dwie Vesty: jedna klasycznie i elegancko czarna, a druga jaskrawo zielona. Prezydent Federacji Rosyjskiej po zapoznaniu się ze specyfikacją Vesty, wybrał tę zieloną, co możemy zobaczyć na drugim filmie:

 

ZOBACZ TAKŻE:

ŁADA VESTA | DUŻA GALERIA

Łada VestaŁada Vesta fot. Łada

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA