Kalendarze 2016 | Miss Tuning | Ogień i wybuchy

Koniec roku 2015 zbliża się wielkimi krokami. Nastał więc czas prezentowania przyszłorocznych kalendarzy. Na pierwszy ogień idą Niemcy i sesja z Miss Tuning 2016

Zeszłoroczna galeria Miss Tuning

Zwyciężczynią tegorocznego konkursu piękności Miss Tuning została 27-letnia Liane Gunter, która pokonała w konkursie 20 innych dziewczyn. Główną nagrodą jest oczywiście udział w sesji zdjęciowej i zostanie twarzą gorącego kalendarza na rok 2016.

W dwóch poprzednich edycjach modelki trafiły do Budapesztu i Afryki. Jednak to tegoroczna edycja ma być najbardziej spektakularna... Motywem przewodnim są chyba wybuchy i płomienie. Znalazło się nawet miejsce dla rosyjskiego śmigłowca szturmowego Mi-24. A samochody? Niemiecka tuningowa klasyka - Golf GTI (a nawet dwa, z czego jeden to kultowy MK 1), BMW serii 3, Mercedes czy Audi.

W zeszłym roku zwycięska modelka miała możliwość stuningowania Skody Rapid Spaceback i jeżdżenia nią przez rok. Teraz twórcy kalendarza Miss Tuning Calendar współpracują z Nissanem, a Liane Gunter otrzyma podrasowanego Nissana Juke'a.

ZOBACZ TAKŻE:

MISS TUNING 2015 | KLIMATY SAFARI

Miss Tuning 2015Miss Tuning 2015 fot. materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Agora SA