Ferrari LaFerrari | Nowe buty

Firma Vossen Wheels postanowiła poprawić inżynierów z Maranello i sprawić, by LaFerrari stało się jeszcze bardziej wyjątkowe. W jaki sposób? Projektując dedykowane superhybrydzie z Maranello specjalne felgi

Następca Ferrari LaFerrari pokona barierę 500 km/h

Ferrari LaFerrari to samochód wyjątkowy i ekskluzywny. Włosi postanowili wyprodukować tylko 499 sztuk swojego nowego hybrydowego supersamochodu. Jednak, jak się okazuje, nie wszystkim taka ekskluzywność pasuje. Dla tych, którzy chcą mieć jedyne i niepowtarzalne auto, Vossen Wheels przyszykowało specjalne felgi. Tylko jedno jedyne LaFerrari dostanie nowe koła.

Używane Porsche w Polsce? Sprawdź ogłoszenia

Mowa tu o czarnych, 12 ramiennych, 20-calowych z przodu i 21-calowych z tyłu felgach. Twórcy twierdzą, że stworzyli 100 różnych projektów, a ten finalny najlepiej podkreśla charakter LaFerrari, ma też najlepiej współgrać z zawieszeniem i układem hamulcowym.

Oprócz nowych felg, w LaFerrari nic więcej nie było zmieniane. W Vossen Wheels stwierdzono, że w Maranello znają się na swojej robocie i nie wypada ich poprawiać. Ceny ekskluzywnych felg Vossen Wheels nie ujawniło. Jak prezentuje się ponad 900-konna superhybryda w nowych butach, możecie zobaczyć w naszej galerii i na oficjalnym filmie:

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

FERRARI F12tdf | EKSTREMALNA WERSJA

Ferrari F12tdfFerrari F12tdf fot. Ferrari

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.